Viac o posteliach z masívu

Srdcom každej spálne je bezpochyby posteľ. Je dominantným kúskom, ktorý plní ako funkčnú, tak estetickú úlohu. Manželská či jednolôžková posteľ je miestom oddychu, regenerácie, relaxu a načerpania novej energie, preto si jej výber zaslúži náležitú pozornosť. 

Pri samotnej posteli je najdôležitejšia pevná konštrukcia a kvalitný materiál, z ktorého je vyrobená. Treba mať na pamäti, že kúpa novej postele je investícia nielen do štýlového kusu nábytku, ale najmä do zaslúženého každodenného relaxu, pohodlia a výdatného spánku. Práve to a omnoho viac ponúkajú postele z masívu, ktoré patria k tomu najkvalitnejšiemu, čo nábytkársky trh ponúka. Medzi základné kvalitatívne vlastnosti masívnych postelí patrí ich pevnosť, stabilita rámu a čela postele a dlhá životnosť, ktorú rátame na desaťročia. Niektoré kúsky sú dokonca dedičstvom a teší sa z nich viacero generácií. 

Keď sa povie posteľ z masívu, možno vám napadne najmä provensálsky štýl, ktorý tento materiál tak veľmi obľubuje. Drevená posteľ však nie je ani zďaleka výsadou jedného interiérového slohu. Súčasný trh ponúka širokú paletu štýlov a modelov, od tradičného, klasického a vidieckeho, cez industriálny, moderný, až po romantický a vintage štýl. 

Každá masívna posteľ z našej ponuky je unikát, ktorý je prepracovaný do posledného detailu. Správny výber masívnej postele v kombinácii s vhodným roštom a matracom zahŕňa v sebe nielen vysoké estetické nároky, ale i kvalitatívne a zdravotné. Ak sa raz rozhodnete pre masívnu manželskú posteľ, nikdy sa jej nebudete chcieť vzdať.